Το ελαιοτριβείο "Στεφανάκης" στο Ηράκλειο παράγει για εσάς εξαιρετικό ελαιόλαδο άριστης ποιότητας.
Όλα αυτά τα χρόνια που δραστηροποιούμαστε στο χώρο της ελιάς, το ελαιοτριβείο μας δεν έχει σταματήσει να εκσυγχρονίζεται έχοντας ως κύριο στόχο την παραγωγή άριστης ποιότητας ελαιόλαδου αλλά και την άμεση εξυπηρέτηση όλων των πελατών που μας εμπιστεύονται τις ελιές τους για την παραγωγή ελαιολάδου.
Επισκεφτείτε το ελαιοτριβείο μας στον Πεύκο Βιάννου ή επικοινωνήστε μαζί μας για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνηση.
Στο ελαιοτριβείο μας η διαδικασία παραγωγής ελαιολάδου είναι απλή και φυσική, ενώ παράλληλα ακολουθούμε τον παραδοσιακό τρόπο για την εξασφάλιση του λαδιού.